Genel

Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgililer Günü Hediye Önerileri
Yazıyı Puanla post

Sevgililer Günü hediye önerileri söz konusu olduğu zaman karşımıza geniş bir ürün yelpazesi çıktığından bu tarz hediyeleri tam da aradığınız özelliklere uygun bir şekilde alabilirsiniz. Sevdiklerimize hediye almak her daim zorlayıcı aktivitelerden bir tanesidir. 

Özellikle ilişkiler için önemli tarihlerden olan sevgililer gününde güzel bir hediye seçiminde bulunmak son derece önemlidir. Bu seneki sevgililer gününde sevgilinize klasik hediyeler yerine özel setlerden gönderebilirsiniz. Sürpriz hediye kutularıyla hayatınızın aşkının sevgililer gününü kutlayabilirsiniz. 

14 şubata özel aşk tasarımlı konsept hediye kutusu özel teması sayesinde sevgililer gününüzü kutlamak için seçebileceğiniz setlerdendir. Kutunun içinde bu özel günün ruhunu taşıyan ahşap kapaklı defter, kişiye özel hazırlanan seramik kupa, çikolata, kalem ve doğal çiçek buketi yer alır. 

Sevgililer günü hediye önerileri kapsamında söylenebilecek en önemli faktörlerden biri, sevgilinize olan düşkünlüğünüzü ve özeninizi yansıtması olacaktır. Onun ilgi alanlarını, zevklerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hediye seçmek, ona verdiğiniz değeri göstermenin güzel bir yoludur.

Standart hediyeler yerine, kişiselleştirilmiş bir hediye seçmek daha anlamlı olacaktır. Örneğin, sevgilinizin adını veya özel bir notu içeren bir hediye, ona olan sevginizi daha derinden hissettirecektir. Sevgililer Günü hediye önerilerine dair bir karar verirmek mutlaka ona özel bir hediue olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Sevgililer Günü Hediye Önerileri Neler

14 Şubat Sevgililer Günü yılın en romantik günü olarak kutlanır. Bu tarihte sevgililer, nişanlılar, evli çiftler veya flört dönemi içinde olanlar hediyeleşme süreci yaşarlar. Büyük öneme sahip bu günde siz de hayatınızdaki kişiye armağanda bulunmak istersiniz.

sevgililer günü hediyesi

Elbette ki Sevgililer Gününe hediye seçerken kalite ve dayanıklılık da önemli bir faktördür. Ucuz ve kalitesiz bir hediye, uzun süre hatırlanacak ve değerli hissettirmeyecektir. Kaliteli bir ürün seçerek, sevgilinize uzun ömürlü bir hediye sunabilirsiniz.

Sıradanlıktan uzaklaşarak, sürpriz ve yaratıcılığınızı konuşturun. Belki onun hayalini kurduğu bir yerde sürpriz bir tatil planlayabilir veya ona beklenmedik bir şekilde hediyenizi sunabilirsiniz. Yaratıcı ve sıra dışı bir hediye, onu daha çok etkileyecek! Böylece Sevgililer Günü hediye seçenekleri arasında oldukça isabetli bir karar verme şansını da elde edersiniz!

1- Kahveden Kalbe Hediye Kutusu

Kahveden Kalbe Hediye Kutusu, sadece kahve tadını değil aynı zamanda sevgi dolu bir hediye sunmayı amaçlar. İçerdiği özel tasarım fincanlar ve aksesuarlar, kahve keyfini daha da özel hale getirirken, sevdiklerinize olan duygularınızı ifade etmenizi sağlar. Set içeriği şu şekildedir;

 1. Kişiye özel kahve temalı seramik kupa.
 2. Guatemala dünya kahvesi. (50 gr)
 3. Ethiopian dünya kahvesi. (50 gr)
 4. Brazilian dünya kahvesi. (50 gr)
 5. İsme özel kutusunda iyi ki varsın temalı sütlü madlen çikolata. (12 adet)
 6. Kahve temalı keçe altlık.

2- Mutlu Yaşamanın Sırrı Hediye Seti

Mutlu Yaşamın Sırrı Hediye Seti, hem anlamlı hem de farkındalığı artırıcı bir armağandır. İçerdiği ürünler, mutluluğun ve iç huzurun kapılarını aralamaya yardımcı olurken, hediye sahibine pozitif bir bakış açısı sunar. Set içeriği şu şekildedir;

 1. 3 farklı kitap seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz.
 2. kiraz çiçeği tasarımlı spiralli 100 sayfa kraft kapaklı not defteri.
 3. Kiraz çiçeği kolonyası. (200 ml)
 4.  Vanilya aromalı mum.
 5. Ahşap tütsü kayığı.
 6. 4 adet karışık tütsü.

3- Kişiye Özel Ahşap Kutulu Göğe Bakma Durağı Kitaplı Hediye Seti

Sevgililer günü hediye önerilerinden en can alıcı olanlarının kitaplı hediyeler olacağını ifade edebilirim rahatlıkla. Bunlar arasında da şiir kitapları başta gelir. Kişiye Özel Ahşap Kutulu Göğe Bakma Durağı Kitaplı Hediye Seti”, sevdiklerinize hem romantik bir deneyim hem de kullanışlı bir hediye sunmanın anlamlı bir yoludur. Kitabın içeriği, düşünceleri ve perspektifleri genişletirken, özel tasarım ahşap kutusu da kişisel bir dokunuş ekler. Set içeriği şu şekildedir;

 1. Göğe Bakma Durağı – Turgut Uyar.
 2. Kişiye özel seramik kupa.
 3. Guatemala Huehuetenango dünya kahvesi. (50 g)
 4. Kraft kağıt kaplı kare çikolata. (Ülker, Eti, Nestle veya Torku.)
 5. Ahşap kupa altlığı.
 6. Kişiye özel 34.3 x 24.3 x 11.3 ölçülerinde özel tasarım dekoratif ahşap kutu.

4- Sen Benim Armağanımsın Hediye Kutusu

İçerdiği ürünler ve tasarımlar, ilişkinizi daha da anlamlandırırken, sevgilinizle paylaştığınız anıları daha özel hale getirir. Bu hediye seti, romantizmi ve duygusallığı bir araya getirerek sevgilinizle aranızdaki bağı güçlendirmenin ve ona olan duygularınızı dile getirmenin tatlı bir yolu olabilir. Set içeriği şu şekildedir;

 1. Küçük Prens – Antoine de Saint Exupery
 2. Kişiye özel siyah seramik kupa.
 3. Kişiye özel kutusunda 12 adet happy birthday temalı sütlü madlen çikolata. (Kutu tasarımı değişiklik gösterebilir.)
 4. Fular.
 5. Happy birthday temalı motto kart.

5- Kaktüsler de Çiçek Açar Kitaplı Hediye Seti

Kaktüsler de Çiçek Açar Kitaplı Hediye Seti, hayatın iniş çıkışlarını anlamlandırmayı ve olumsuzlukları bile pozitif bir şekilde ele almayı amaçlayan bir armağandır. Sevgiliye hediyenizin biraz vurucu olmasını isterseniz bu hediye seti tam size göre. Kitabın içerdiği öğretiler, sevdiklerinize içsel gücü hatırlatırken, onları motive ederek yaşamın olumlu yönlerine odaklanmalarını sağlar Set içeriği şu şekildedir;

 1. Kaktüsler De Çiçek Açar – Songül Ünsal.
 2. Kişiye özel kaktüs tasarımlı seramik kupa.
 3. Kişiye özel 14,5 x 9,5 ölçülerinde vegan deri kapak not defteri.
 4. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen metal tükenmez kalem.
 5. Özel kabında top kaktüs. (Stok durumuna göre, kaktüste değişiklik olabilir.)

6- Sevgiliye Özdemir Asaf Şiiri Baskılı Fincan- Kız Arkadaşa Özel Hediye – Aşk Şiiri Tasarımlı Fincan

Sevgililer günü hediye önerilerinin en minimal ve ekonomik olanıyla karşı karşıyasınız. Sevgiliye Özdemir Asaf Şiiri Baskılı Fincan, sevgilinizle aranızdaki özel bağı ve duygusal derinliği ifade etmek için zarif bir seçenektir. Şiirin ve özel tasarımın fincan üzerindeki kombinasyonu, içerdiği anlamla birlikte sevgilinize olan hislerinizi en güzel şekilde ifade eder. Set içeriği şu şekildedir;

 1. Seramik çay-kahve fincanı.
 2. Ahşap kupa altlığ. 3 kat mdf malzeme.
 3. Özel tasarım fincan ahşap kutusu.

6- Sevgiliye Hasret Tasarımlı Şeker Portalı Kitaplı Hediye Seti

itap sayfalarında gezerken duygusal anlamını derinlemesine keşfetmenizi sağlayan hediye seti, içerdiği tasarımlarla da özel ve anlamlı bir deneyim sunar. Set içeriği şu şekildedir;

 1. Şeker Portakalı – Jose Mauro De Vasconcelos.
 2. Love temalı el yapımı seramik bardak.
 3. Doğal kuru çiçekli hasret mottolu ahşap pano.
 4. Burundi Afric filtre kahve.
 5. Kraft kaplı kare çikolata. (Eti, Ülker, Nestle ya da Torku olabilir.)
 6. Özel kraft kutusunda kişiye özel touch pen metal tükenmez kalem.

Seviliye Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevgilinize hediyenizi seçerken onun ilgi alanlarına göre seçim yapmaktan kaçınmamalısınız. Sevgilinizin hoşlanacağı objelerden, onun zevklerine hitap eden ürünlerden seçimde bulunmalısınız. Örneğin sevgilinizin sevdiği yazardan bir eser armağan edebilirsiniz. Sevgilinizin sık sık kullanabileceği parçaların yer aldığı sevgililer günü seti armağan edebilirsiniz. 

Sevgiliniz için tercih edebileceğiniz kişiye özel unutulmayacak sevgililer günü seti içeriğinde kullanışlı birçok objeyi barındırır. Setin içeriğinde edebiyatımızın eşsiz eserlerinden Ahmed Arif’in Hasretinden Prangalar Eskittim eseri bulunur. Kitabın yanında sevgilinizin kullanması adına ismine özel fincan seti de gönderilir. Sette yer alan diğer ürünler ise kişiye özel defter, çikolata, kalem, çiçek buketidir. 

Kadın Sevgiliye Sevgililer Gününde Ne Alınır?

Kadınlara yönelik hazırlanan hediye setlerinden tercihte bulunarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Sitemizdeki ilgili kategoride sevgilinizi şaşırtacak pek çok ürün olduğunu ifade edebiliriz.

Erkek Sevgiliye Sevgililer Gününde Ne Alınır?

Erkek arkadaşınızla özel gününüzü kutlamak için birbirinden şık detaylara sahip kişiye özel hazırlanabilen setleri satın alabilirsiniz. Tek bir hediye yerine hediye seti hediyenin daha güzel bir etki bırakmasını sağlar.

En İyi Sevgililer Günü Hediyesi Nedir?

En iyi sevgililer günü hediyesi içeriğinde romantizmi barındıran, sevgilinizin ilgi alanlarına uygun parçalara sahip hediyedir. Örneğin sevgiliniz kitapsever birisiyse “Hasretinden Prangalar Eskittim Hediye Seti” sizin için ideal bir sevgililer günü hediyesi olacaktır.

author-avatar

About Kitaplı Hediye

Bir kitap hediye etmenin ifade ettiği duygusal yoğunluğu kişiye ve kuruma özel diğer yüzlerce ürünle birleştirip, sizin en anlamlı hediye setini oluşturmanıza yardımcı olmaktır misyonumuzdur.